Hakkımızda

CABMER ® Polymer Solutions deneyimli üretim,  Ar&Ge ve lojistik ekibi ile kablo yapımında kullanılan  polimerler konusunda çözümler sunar.

Cabmer temsilciliğini ve dağıtıcılığını yaptığı çok uluslu petrokimya üreticisi ortaklarının  polimerleri dışında kendi üretim tesislerinde ürettiği  Terzi üsülu polimerler ile Kablo üretimi sırasında  üreticilerin ihtiyacı olan proses şartları , hız, süreklilik, yüzey özellikleri, düşük fire vb.. konularda çözümler sunan ürünler üretir.

Faaliyetlerine Data ve haberleşme kablolarında kullanılan  HDPE , LLDPE , LDPE , PPH , PPRC ve PBT gibi polimerler ile başlayan CABMER , %100 öz sermayeli güçlü finansal yapısı, 35 yıllık deneyime sahip lojistik tecrubesi ve deneyimli teknik ekibi ile  siz değerli müşterilerine en doğru , en hızlı ve en ekonomik tedarik hizmetini sunmayı hedeflemiştir

Misyonumuz;
Plastik endüstrisi içinde güvenilir, ilkeli, çağdaş, müşteri memnuniyetine odaklanarak ve Sürekli kendini yenileyerek ilerlemektir.

Misyonumuz;
Misyonumuzu sürdürmek , sektörümüze katma değeri ve teknolojisi yüksek çözümler kazandırarak Plastik endüstrisini büyütmektir.